نسخه جدید نرم افزار اجرای برنامه های اندروید در کامپیوتر – BlueStacks App Player 0.9.1

دانلود نسخه جدید نرم افزار اجرای برنامه های اندروید در کامپیوتر BlueStacks App Player 0.9.1 (به همراه آموزش تصویری) نسخه جدید نرم افزار BlueStacks منتشر شد! (نسخه ۰٫۹٫۱)

نرم افزار کنترل کامپیوتر و اینترنت برای کودکان – Salfeld Child Control 13.5

دانلود نرم افزار کنترل کامپیوتر و اینترنت برای کودکان Salfeld Child Control 13.5 نسخه جدید نرم افزار کنترل کامپیوتر و اینترنت برای کودکان، Salfeld Child Control 13.5 منتشر شد!

آشنایی با نرم افزار سالید ورکز (Solid Works)

آشنایی با نرم افزار سالید ورکز (Solid Works)

سالید ورکز یک نرم‌ افزار سه بعدی طراحی مکانیکی است که که بر روی مایکروسافت ویندوز اجرا می‌شود و توسط شرکت سالید ورکز (که اکنون زیر مجموعه‌ای از شرکت دسالت سیستمز فرانسه‌ است) توسعه یافته. این نرم‌ افزار اکنون یکی از محبوب ترین نرم‌افزارها در زمینه طراحی ۳ بعدی مکانیکی است.

آشنایی با نرم افزار های رشته مهندسی برق

آشنایی با نرم افزار های رشته مهندسی برق

در این مطلب تعدادی از نرم افزار های مهم و کاربردی در رشته مهندسی برق را به شما معرفی میکنیم. استفاده از این نرم افزار ها در بخش های مختلف مهندسی برق به شما کمک خواهد کرد تا یک سر و گردن بالاتر از همکاران خود باشید.

نرم افزار انتقال فایل بین موبایل اندروید و کامپیوتر، از طریق وای فای – Wifi File Transfer Android

دانلود نرم افزار انتقال فایل بین موبایل اندروید و کامپیوتر، از طریق وای فای Wifi File Transfer Android هیجان زده نشوید! میدانیم که مدتهاست به دنبال چنین نرم افزاری هستید! انتقال فایل بین موبایل و کامپیوتر، دغدغه همیشگی کاربران است. اگر شما موبایل اندرویدی دارید، در این مطلب نرم افزاری به شما معرفی میکنیم که […]

نحوه نمایش آیکون های Taskbar خود را در ویندوز۷عوض کنید

نحوه نمایش آیکون های Taskbar خود را در ویندوز۷عوض کنید

نحوه نمایش آیکون های Taskbar خود را در ویندوز۷عوض کنید

اگر به تازگی از ویندوز XP به ویندوز ۷ مهاجرت کردید، متوجه تفاوت عمده ظاهر Taskbar این دو سیستم عامل شده اید. Taskbar میله پایین هر صفحه است که برنامه های در حال اجرای شما را نمایش می دهد. این Taskbar در ویندوز های XP و Vista دارای برچسبی بود که نام نرم افزار در حال اجرا را نمایش می داد. ولی در ویندوز ۷ این برچسب قابل مشاهده نیست. اگر این شکل نمایش در ویندوز۷ برای شما گیج کننده است، ادامه مطلب را مشاهده کنید تا بتوانید آن را اصلاح کنید.